REGULAMIN WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ ARTCREO.COM PAWEŁ MALCZARSKI

 

Drodzy Klienci napisałem kilka tych punktów aby nasza współpraca przebiegała sprawnie i miło a efekt końcowy był jak najlepszy, dał Wam dużo radości i były piękna pamiątką.

 

 1. Rzecz może oczywista ale proszę na sesję aranżowane typu plenerowe, studyjne zadbać o swoją fryzurę, makijaż, ubranie. (jeżeli jest taka potrzeba polecę fryzjerkę i wizażystkę, co do ubrań też służę radą).
 2. To samo dotyczy dzieci przeprowadzanych na zdjęcia, tu oczywiście uśmiech do rodziców.
 3. Jeżeli przyjedziecie na sesję nieprzygotowani to mogę odmówić realizacji zdjęć, ze względu na wątpliwe efekt końcowy.
 4. Sesję są wykonywane w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
 5. Jeżeli macie jakieś swoje oczekiwania co do sesji (jakieś konkretne ujęcia, itp) to proszę o tym ze mną porozmawiać.
 6. Zdjęcia otrzymujecie w postaci cyfrowej w zapisie jpg, nie udostępniamy plików nie obrobionych ani RAW.
 7. Zdjęcia do obróbki są wybierane przeze mnie na podstawie kryteriów technicznych, zawartości merytorycznej i estetycznej.
 8. Zdjęcia przechowuję przez 90 dni od daty otrzymania ich przez Was, proszę o zrobienie kopii otrzymanych zdjęć aby ich nie utracić.
 9. Zdjęcia otrzymujecie w dwóch wersjach jedne do internetu pomniejszone z logo i drugą w pełnej rozdzielczości bez logo.
 10. Aby firma mogła się rozwijać, mam prawo wykorzystać zdjęcia w celach promocyjnych i reklamowych, podejmując ze mną współpracę wyrażacie zgodę na wykorzystanie wizerunku swojego i swoich podopiecznych i z tego tytułu w przyszłości nie będziecie przedstawiać żadnych roszczeń finansowych. Oraz zobowiązujecie się do umieszczania zdjęć w Internecie z moim logo.
 11. Gotowe zdjęcia zazwyczaj oddaje w 30 dni ale zastrzegamy sobie termin oddania do 90 dni od ostatnich zdjęć, (jeżeli zlecenie było realizowane w kilku terminach).
 12. Płatność za usługę następuje w dwóch etapach: 1 zadatek, 2 płatność pozostałej części przy odbiorze plików cyfrowych (lub przelewem przed ich odbiorem). Nie ma możliwości płacenia kartą.
 13. Powyższe punkty mogą zostać zdefiniowane inaczej w indywidualnej umowie i nie mają zastosowania jeżeli umowa opiewa inaczej.
 14. Podejmując współpracę z firmą artcreo.com Paweł Malczarski akceptujesz niniejszy regulamin. Zgadzacie się na mój koncept i sposób pracy, proces post produkcji zdjęć oraz poczucie estetyki.